מדרג בעלי מקצוע

   

אם אתם מחפשים חברה קבלנית לצורך פרויקט בתחום הבנייה, מדרג בעלי מקצוע הוא כלי חשוב אשר יכול לעזור לכם. לא רק בחיפוש ובחירת קבלנים, בכלל לגבי אנשי מקצוע שונים שלהם תזדקקו בכל תהליך של בנייה ושיפוץ.
 
כאשר אנו מחפשים קבלנים ואנשי מקצוע, חשוב לנו לקבל עליהם מידע. אנו עומדים להפקיד בידם את הפרויקט ולשלם סכומי כסף נכבדים ואנו מצפים לתמורה. לקבלן יש הרבה מאוד אחריות כלפי הלקוחות, הוא צריך לספק להם בטיחות, אחריות ואיכות, לצד עמידה בלוחות זמנים ובמסגרת התקציב. וכאשר אין לנו ניסיון או הכרות קודמת עם הקבלן מפרויקטים אחרים, אנו יכולים להיעזר במדרג בעלי מקצוע ולשמוע חוות דעת הנובעות מניסיונם של אחרים. 

   
   

מדרג בעלי מקצוע תוכלו למצוא באינטרנט, חיפוש מהיר בגוגל יביא אתכם לאתרים אשר עוסקים בדירוג של קבלנים ואנשי מקצוע בישראל. אתרים אלו בדרך כלל כוללים קטגוריות שונות בהתאם לאופי העבודה/איש המקצוע הנדרש. כמו כן הם מאפשרים לבצע חיפוש בהתאם לאזור המבוקש. האתרים מדרגים את שביעות הרצון של הלקוחות ומעניקים ציונים לקבלנים ואנשי המקצוע אשר באתר, בנוסף לכך ישנן חוות דעת בכתב המעניקות לכם מידע נוסף.
 
שימו לב, כאשר אתם בודקים מדרג אנשי מקצוע שימו לב שישנה כמות של לקוחות אשר דירגה את איש המקצוע. לקוח אחד מאוד מרוצה או לקוח אחד שאינו מרוצה זוהי אינה אינדיקציה מספיקה. יש צורך לראות את הדברים בפרופורציה ולבדוק אחר אנשי מקצוע שדירגו אותם אנשים רבים, אחרת זה חסר משמעות. 

 
מדרג בעלי מקצוע
   

ההמלצה שלנו
 
מדרג בעלי מקצוע הוא כלי חשוב שיכול לעזור לנו, אך אסור להסתמך אך ורק על המדרג. הוא נותן לנו איזו אינדיקציה אך האמת שאין לנו איך לוודא האם הביקורת שנרשמה על הקבלן היא אכן נכונה. אין תחליף להתרשמות אישית ולכן מוטב לקבוע פגישה אישית עם הקבלן וגם להתרשם מהפרויקטים שלו באופן אישי. ההמלצה שלנו עבורכם היא לחפש אחר מספר קבלנים אשר זוכים לביקורת טובות ולהיפגש איתם באופן אישי בטרם תקבלו את ההחלטה.
 
 
בחירה נכונה של הקבלן היא דבר חשוב עבור כל פרויקט, גדול או קטן! הקבלן מרכז בידו כוח ואחריות רבה וחשוב לבחור אותו בקפידה. 

 

   

נעים להכיר

חברת BUILDiN נוסדה בשנת 2000, מתוך רצון ליצור בנייה עם סטנדרטים גבוהים, יחסי אנוש מעולים וברמת גימור גבוהה.

החברה הינה חברת קבלנות בניין רשום ובעלת ותק רב בתחום, החברה עוסקת בתחום הפיתוח, הבנייה, שלד + גמר, קבלנות למרכיבים שונים בבניין, הריסה, שיפוצים, תשתיות ועוד.

 

מעוניין בהצעת מחיר?

צור איתנו קשר גם בנייד: 0546650271