נעים להכיר

נעים להכיר חברת BUILDiN חרטה על דגלה בנייה איכותית, מתוך רצון ליצור בנייה עם סטנדרטים גבוהים, יחסי אנוש מעולים וברמת גימור גבוהה. BUILDiN הינה חברה לשיווק קבלני בניין, ויזמי בנייה החברה משווקת מגוון קבלנים ויזמים מומלצים בתחומים: היזמות, בניית, שלד וגמרים.

מעוניין בהצעת מחיר?

  צור איתנו קשר גם בנייד: 0546650271

  יזם נדל"ן

  יזם נדל“ן הוא מי שיודע לזהות הזדמנויות ולהפוך אותן לרווח כלכלי. אלו הם יכולים להיות פרויקטים קטנים, כמו רכישת דירה ישנה ושיפוצה או פרויקטים גדולים של בנייני מגורים.

  יזמות נדל“ן היא תחום שיש בו סיכונים, כמו כל מיזם עסקי. אך מצד שני, זהו תחום בטוח יחסית מכיוון שתמיד יש ביקוש לדירות ואחוזי הרווח גבוהים.

  התנהלות אחראית הלוקחת בחשבון את הפוטנציאל של האזור והביקושים, את החישובים הכלכליים ואת ההיבטים המשפטיים של הפרויקט היא הדרך הנכונה לסיום פרויקט מוצלח.

   

  מה ההבדל בין יזם נדל“ן לקבלן

  הקבלן הוא זה אשר עוסק בהקמה בפועל של הפרויקט. כלומר ההתעסקות בכל מה שקשור לבנייה עצמה. אמנם חברות בנייה גדולות עוסקות גם ביזמות נדל“ן, אך מבחינת ההגדרה היזם ההוא זה אשר יוזם את הפרויקט.

  למשל יזם מאתר קרקע אטרקטיבית ורוכש אותה לצורך הקמת הפרויקט. לאחר מכן הוא פונה לחברה קבלנית על מנת שתתכנן אותו ותבצע את הבניה על מנת שהוא יוכל למכור את הדירות.

   

  יזם נדל“ן יכול להתעסק גם בפרויקטים של פינוי בינוי או תמ“א 38. היזם ישווק את הפרויקט לבעלי הדירות במטרה לקבל את הסכמתם ולאחר קבלת ההסמכה והאישורים יפנה לקבלן על מנת לתכנן ולבצע את הפרויקט.

  יזם נדרש לא רק ליכולת לזהות הזדמנויות בעלות פוטנציאל אלא גם להון רב לצורך הקמת הפרויקט.

  פרויקטים בתחום הבנייה דורשים השקעות גדולות כבר בשלבים הראשונים. הרווחים גדולים מאוד אך הם מגיעים בשלב מאוחר יותר ולכן יזם נדל“ן נדרש לגב כלכלי חזק.

  במקרים רבים, כמו למשל פרויקטים של התחדשות עירונית, היזם נדרש להעמיד ערבויות גבוהות לבעלי הדירות ולרוכשים ולצורך כך היזם עשוי לבקש מהבנקים אשראי בסכומים גדולים של עולים להגיע לעשרות ומאות מיליוני דולרים.

  יזמים מוכרים יכולים ובעלי הצלחות עבר יכולים להשיג את האשראי מהבנקים, אך כמובן שבנק יחשוש להעניק אשראי גבוה ליזם מתחיל ללא קבלות על הצלחה בחום.

   

  ומה זה אומר לגבי מי שמעוניין לקדם פרויקט התחדשות עירונית? על מנת שהפרויקט יצליח חשוב לחפש יזם נדל“ן מוכר אשר עוסק בתחום ויש לו הצלחות מוכחות בקידום פרויקטים מסוג זה ובסדר גודל זה.

  מכרז קבלנים ויזמים ללא עלות

 • למה כדאי לפנות אלינו?

  חברת "בילד אין" הינה חברה לשיווק קבלני ויזמי בניין

  יש לנו כ – 30 קבלנים ויזמים רשומים ועם המלצות מ

  אז בואו לעשות מכרז קבלנים ולקבל את טוב ביותר עבורכם

 • כמה עולה מטר בנייה של שלד?

  החל מ 1500+ מע"מ למטר

  שלח לנו תוכנית אדריכלית ותוכניות מהנדס וקבל מחיר מדוייק.

 • כמה עולה לבנות בית עד מפתח?

  החל מ 4000+מע"מ  למטר שלח אלינו תוכניות וכתב כמויות וקבל מחיר סופי.

 • איך אני אדע שהקבלן לא יברח באמצע

  אצלנו הקבלנים לא לוקחים מקדמה אלה מבקשים תשלום רק אחרי ביצוע כל שלב!

  ועוד כמה טיפים שישמרו עליך מקבלנים בעיתיים

 • האם חייבים קבלן רשום?

  כן, זאת דרישה של הרשות המקומית

 • איך אני אדע איזה יזם תמ"א או פינוי בינוי יתאים לנו?

  בישראל יש מגוון יזמים

  כל יזם עם התמחות, החל מסוג הפרוייקט כמו תמ"א 38 חיזוק ועד הכנת תוכנית לשינוי הבניין לטובת פינוי בנוי

  יתרה מזאת כל יזם גם מתמחה באיזור מסויים עם צוות אדריכלים, מהנדסים ואנשי עייריה וכדומה

  לכן חשוב שאנו נערוך לכם בדיקה ומזרכז בין היזמים – המכרז הוא בחינם.