נעים להכיר

נעים להכיר חברת BUILDiN חרטה על דגלה בנייה איכותית, מתוך רצון ליצור בנייה עם סטנדרטים גבוהים, יחסי אנוש מעולים וברמת גימור גבוהה. BUILDiN הינה חברה לשיווק קבלני בניין, ויזמי בנייה החברה משווקת מגוון קבלנים ויזמים מומלצים בתחומים: היזמות, בניית, שלד וגמרים.

מעוניין בהצעת מחיר?

  צור איתנו קשר גם בנייד: 0546650271

  מחיר בנייה למטר

  למרות שרוב הציבור חושב שקניית בית פרטי מוכן היא זולה יותר מרכישת מגרש ובניית בית, ישנם אחרים החושבים אחרת, החשוב ביותר הוא לבדוק מהו מחיר בנייה למטר. ישנן חברות בנייה אשר ערכו בדיקות והשוואות ומצאו שבנייה עצמית יכולה להיות זולה יותר.

  לצורך ההשוואה בדקו את עלות בניית הבית אל מול עלות בניית בית באותו היישוב בעלי מאפיינים דומים. יש המסכימים עם הנתונים ויש המטילים עליהם ביקורת. אלו המצדדים בכך מדברים על חיסכון של 200-300 אלף שקלים.

  כנראה שהאמת עוברת במקום טוב באמצע, יש מקרים ויש מקרים. תמיד חשוב לבדוק מחיר בנייה למטר ולעשות את כל ההשוואות לפני שמקבלים החלטה.

  אם החלטתם לבנות בית פרטי בעצמכם תצטרכו לחפש קבלן בניין רשום לצורך ביצוע הפרויקט.

  קבלן בניין רשום הוא קבלן בנייה המורשה לעסוק בעבודות שעלותן מעל 30,000 שקלים. ברור שעלות הבנייה של הפרויקט היא הרבה מעבר לזה ולכן צריך קבלן בנייה רשום, הרי רק מחיר בנייה למטר הוא כמה אלפי שקלים.

  לא כל הקבלנים הם בקטגוריה של קבלנים רשומים זוהי אינה חובה. משרד הבינוי והשיכון מעמיד מספר קריטריונים לרישום בפנקס הקבלנים, כמו למשל איסור על עבר פלילי בשלוש השנים האחרונות, אישור ניהול ספרים מרואה חשבון וניסיון מוכח של 5 שנים.

  כאשר אתם עובדים עם קבלן בניין רשום אתם יכולים להיות יותר רגועים ובטוחים שמישהו בדק בשבילכם שהקבלן עובד כחוק ויש לו ניסיון.

   
  מחיר בנייה למטר
     


  מומלץ לעבוד תמיד עם קבלן בניין רשום למרות שרשימת שמות בעלי מקצוע בפנקס הקבלנים היא אינה אסמכתא לרמת השירות או רמת המחירים. אם קבלן אומר לכם שהוא קבלן בניין רשום תוכלו לחפש אותו באתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון ולוודא שזה נכון ושהוא לא מוקפא.

  כי שאמרתי פנקס הקבלנים אינו מבטיח רמת שירות טובה או רמת מחירים טובה, אז זה באחריותכם לבדוק באמצעים אחרים.
  התמחור בתחום הבנייה נעשה בדרך כלל לפי מחיר בנייה למטר ויש לבצע השוואה. מחיר בנייה למטר יכול להיות תלוי בגורמים רבים שיש לקחת בחשבון.

  על מנת למצוא את המחיר הטוב ביותר עליכם לעשות השוואת מחירים בעלי מקצוע, כלומר לקבל מבעלי מקצוע שונים הצעות מחיר קונקרטיות לפרויקט הבנייה ולפי מחיר בנייה למטר על מנת שתוכלו לעשות השוואת מחירים בעלי מקצוע.

  תוכלו להיעזר באתר המכיל שמות בעלי מקצוע ודירוג הגולשים. ככה תוכלו לחפש מועמדים ברשימת שמות בעלי מקצוע שבאתר. זה מאפשר לכם להיות רגועים מכיוון שכך תוכלו לראות ברשימת שמות בעלי מקצוע גם המלצות מלקוחות.

  מכרז קבלנים ויזמים ללא עלות

  • למה כדאי לפנות אלינו?

   "בילד אין" חברה לשיווק קבלני ויזמי בניין

   ברשותנו 30 קבלנים ויזמים רשומים עם המלצות

    עשו מכרז קבלנים עכשיו וקבלו את המחיר הזול ביותר.

  • כמה עולה מטר בנייה של שלד?

   החל מ 1500+ מע"מ למטר

   שלח לנו תוכנית אדריכלית ותוכניות מהנדס וקבל מחיר מדוייק.

  • כמה עולה לבנות בית עד מפתח?
   החל מ 4000+מע"מ  למטר שלח אלינו תוכניות וכתב כמויות וקבל מחיר סופי.
  • איך אני אדע שהקבלן לא יברח באמצע

   אצלנו הקבלנים לא לוקחים מקדמה אלה מבקשים תשלום רק אחרי ביצוע כל שלב!

   ועוד כמה טיפים שישמרו עליך מקבלנים בעיתיים

  • האם חייבים קבלן רשום?

   כן, זאת דרישה של הרשות המקומית

  • איך אני אדע איזה יזם תמ"א או פינוי בינוי יתאים לנו?

   בישראל יש מגוון יזמים

   כל יזם עם התמחות, החל מסוג הפרוייקט כמו תמ"א 38 חיזוק ועד הכנת תוכנית לשינוי הבניין לטובת פינוי בנוי יתרה מזאת כל יזם גם מתמחה באיזור מסויים עם צוות אדריכלים, מהנדסים ואנשי עייריה וכדומה לכן חשוב לערוך מכרז בין היזמים - המכרז שלנו הוא ללא עלות.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  חייג
  × <ייעוץ חינם
  דילוג לתוכן